FUAR & KONGRE & SEMİNER

Raylı Sistemler Mühendisliği Sempozyumu, 10-12 Ekim'de Karabük'te Sektörü Bir Araya Getirecek.

iserse2018afis -1

Haber Tarihi: 13.09.2018

ISERSE 2018, 4. Uluslararası Raylı Sistemler Mühendisliği Sempozyumu Karabük'te Yapılacak

Raylı Sistemler Mühendisliği Sempozyumunun dördüncüsü 10-12 Ekim 2018 tarihinde Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından düzenlenecek.

Sempozyum süresince raylı sistemler alanında ulusal ve uluslararası bilimsel ve teknolojik gelişmeler, üretim, güvenlik, test ve standartlar vb. konular tartışılacaktır. Sektördeki bilim adamları, üreticiler, diğer hizmet veren ve alan tarafların bir araya getirilerek ulusal ve uluslararası bir paylaşım düzlemi oluşturulması düşünülmektedir.

Sempozyumda sunulmak üzere gönderilen bildirilerden kabul edilenler, sunulacak ve Sempozyum Bildiriler Kitabında basılacaktır. Sempozyum sonunda uygun görülen bildiriler Karabük Üniversitesi Mühendislik Fakültesi uluslararası “ENGINEERING SCIENCE AND TECHNOLOGY, AN INTERNATIONAL JOURNAL (JESTECH) ” dergisinde yayınlanacaktır.

Değerli öğretim elemanı hocalarımızın ve alanında uzman sektör temsilcilerinin sunumlarıyla alana önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz.

Bunun için raylı sistemler alanıyla ilgilenen tüm disiplin alanlarından öğretim elemanı meslektaşlarımızı, sektör temsilcilerini ve öğrencilerimizi 10-11-12 Ekim 2018 tarihlerinde Karabük’e bekliyoruz. Sizleri Karabük Üniversitesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kongre Başkanı
Doç. Dr. İsmail ESEN

İletişim: iesen@karabuk.edu.tr

 


Tüm FUAR & KONGRE & SEMİNER haberleri için tıklayınız.
Top