ŞİRKET & ÜRÜN

Astra Rail, Wagony Swidnica ve Greenbrier Şirketleri ile birleşti

railway_s23_050

Haber Tarihi: 24.05.2019

Polonyalı şirket Wagony Swidnica ve Romanyalı şirket Astra Rail Industries, Haziran 2017’de birleşerek Greenbrier Şirketleri bünyesine dahil olan Greenbrier Europe adı altında faaliyetlerini sürdürmeye başladı.

Avrupa merkezli deneyimli bir yönetim ekibinin idaresinde bulunan Greenbrier Europe, yüksek teknolojili yük vagonu üretimi yapmakta ve yenilikçi mühendislik, onarım, yenilemenin yanı sıra müşteri hizmeti sunmaktadır. Greenbrier Europe ayrıca Körfez İşbirliği Konseyi ve Avrasya bölgesi dahil olmak üzere Avrupa dışından projeler yürütmekte ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yeni yük vagonları, bojiler ve parçaların üretim hizmetlerini sunan Adanalı Rayvag şirketi 2018 yılında Greenbrier Şirketleri’ne katılmıştır.

Türkiye’de yük vagonu sektörünün hızla büyümesi ve hükümet yetkililerinin mevcut demiryolu sistemini modernize etmek istemesiyle birlikte Rayvag, yük vagonları için onarım ve üretim hizmetleri sunmak amacıyla çalışmalara başlamıştır.

Greenbrier Şirketleri yönetimi, Avrupa demiryolu sektöründe teknolojik ve finansal açıdan güçlü bir pazar lideri olmak için, bünyesinde bulunan şirketlerin sürdürülebilir ve uzun vadeli gelişimini desteklemeye odaklanmıştır.

Greenbrier Şirketleri olarak biliyoruz ki şirketimizin başarısı birkaç önemli etkenle desteklenmektedir.

Kaliteli ürün ve uygun fiyatların yanı sıra güvenilirlik, zamanında teslim ve kapsamlı hizmet, yaptığımız işlerin ayrılmaz bir parçasıdır.

Ürün satışının üzerinden uzun bir zaman geçmiş olsa bile, müşterilerimiz üstün hizmetimizle desteklenmektedir. Müşterilerimiz kendilerine özel olarak atanmış şirket yetkilisine üstün hizmet konusunda güvenebilirler.

Bizim şirketimizde hizmet tanımı, vagon ve bojilerin bakım ve onarım işlerini yürütmek ve gerektiğinde vagon ve bojileri tamamen yenilemektir.


Eşsiz hizmetlerimizden biri de teknik donanım ve vagonların geliştirilmesi ve test edilmesidir. Ek hizmetin bir parçası olarak, Avrupa’da üç prestijli mühendislik ofisimiz hizmet vermektedir.

 Greenbrier Şirketleri’nin Avrupa kolu; Intermodal vagonlar, Sarnıç vagonlar, Platform vagonları, Çelik Ürün vagonları, Vagon taşıyıcılar, Kompartıman vagonları, Kapalı vagonlar, Dipten Kapaklı vagonlar, Özel vagonlar ve çok çeşitli Y25 bojiler dahil olmak üzere çok çeşitli yük vagonları ve bojiler üretmektedir.

Şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.greenbrier-europe.com .

 

 

 

 


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top