ŞİRKET & ÜRÜN

ERA ELEKTRONIK Sanayi ve Ticaret A.Ş.

era_ust_s14_sayfa46

Haber Tarihi: 23.01.2017

ERA ELEKTRONIK Sanayi ve Ticaret A.Ş

1968 yılında kurulan ERA elektronik A.Ş. faaliyete geçtiği günden beri yenilikçi, yaratıcı elektronik ürün tasarımında bir gelenek ve kaliteli üretimin bir sembolü olmuştur. 

Mevcut tesislerine 2000 yılında taşınan firma, kalite ve teknolojisini daha da geliştirerek sayıları her sene artan müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 

ERA yerli otomotiv fabrikalarına kaliteli ürünler tasarlayıp üretmekte, aynı zamanda başta Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Orta ve Güney Amerika ülkeleri olmak üzere 30’u aşkın ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. 

Otomotiv sektöründe oluşturduğu kalite ve ileri teknolojisini 2013 yılından itibaren raylı sistem araçları için de uygulamaya koymuş, tasarım ve imalatını kendisi yaparak araç içi özel LED aydınlatma ürünleri ve yolcu bilgilendirme cihazları üretimine başlamıştır. 

Demiryolu sektöründe  İstanbul Ulaşım, Bozankaya, Tüvasaş, Siemens Mobility vb.  gibi raylı sistem araç üreticilerine LED’li ve floresanlı iç aydınlatma armatürleri ile yolcu bilgilendirme cihazları üretmektedir. 

Demiryolu araçları için özel olarak tasarlanıp üretilen NOKTA EFEKTSİZ, KARANLIK BÖLGESİZ sürekli bant LED aydınlatma sistemi, merkezi LED Sürücü güç kaynakları ile hem yüksek ışık hem yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Merkezi sistem sürücü gurubu, her armatür içine veya LED şeritleri üzerine monte edilen sisteme göre daha yüksek ışık performansı, daha yüksek enerji verimliliği, daha iyi EMC şartları ve yenileşim sağlamaktadır. 

Sürekli bant LED aydınlatma sistemi aynı zamanda ışık kısma (DIM) seçeneği sunmaktadır. Emniyet Aydınlatması durumunda tüm sisteminin ışık seviyesini kısarak hem karanlık bölgeler yaratmıyor hem de daha fazla enerjisi tasarrufu sağlamaktadır. Klasik sistemlerdeki sadece kapı önlerindeki acil aydınlatmalara göre avantajı tüm aracaı kapsayacak boyuttadır. Tavanda istenilen endirekt ana aydınlatma için çok özel LED şeritler, optik tasarım, tavan tasarımı ve malzemeler gereklidir. ERA, mühendislik bilgisi ve yetişmiş ARGE kadrosu ile bu hizmeti  müşterilerine sunabilmektedir. 

ERA, sahip olduğu 50 yıllık teknoloji birikimi ve sürekli Ar-Ge çalışmaları sonucu LED ürünlerindeki son teknolojik gelişmeleri ve üretim tekniği ile birleştirip, yeni ürünleri müşteri isteklerine uygun tasarlayıp özgün ürünler olarak sektörün kullanımına sunmaktadır.


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top