ŞİRKET & ÜRÜN

Klüber EfficiencyManager mobil cihazlarda

sayfa36_railway19_kluber_lefficieny

Haber Tarihi: 02.01.2018

Bakım çalışmaları artık yerinde ve kağıda ihtiyaç duymadan yapılabilir.

Klüber Lubrication EfficiencyManager, şirketlere üretim süreci ile ilgili tüm makinelerin ve ekipmanların kapsamlı bir incelemesini ve optimizasyon potansiyellerini sağlar. Online tabanlı yazılım paketi, entegre tesislerdeki artan karmaşıklığın etkin bir şekilde yapılandırılmasını ve sorunsuz bir üretim operasyonunun yapılmasını destekler.

Yeni EfficiencyManager uygulaması, artık bakım çalışmalarının kağıda ihtiyaç duymadan yapılmasını ve belgelenmesini sağlıyor. Söz konusu sistem, varlık veya envanter numarasını girerek veya basitçe QR kodu algılamasıyla kullanıcı dostu bir arama fonksiyonuyla seçilebiliyor. Uygulamadaki dijital bakım planı, planlanan tüm çalışma öğeleri hakkında bilgi sağlıyor. EfficiencyManager uygulamasında, ilgili bakım çalışması için gerekli olan çalışma talimatları ve dokümantasyonlar doğrudan uygulama içinden çağırılabiliyor; bu da süreci önemli ölçüde kolaylaştırıyor ve hataları önlemeye destek oluyor. İş tamamlandıktan sonra sisteme geribildirim veriliyor; böylece denetim boyunca uyum ve takip sağlanıyor.

Uygulama, bir şifre ve güvenli bir bağlantı yoluyla verilerinizi yetkisiz erişime karşı güvenle korunuyor.

EfficiencyManager App, iOS ve Android sistemlerde kullanılabilir. Uygulamayı kolayca indirebilir, bir EfficiencyManager web hesabı oluşturarak kullanabilirsiniz. 

Klüber Lubrication Hakkında

Klüber Lubrication tüm sanayilere ve dünyadaki tüm pazarlara yüksek seviyeli tribolojik çözümler sunmakta olan özel yağlayıcılar alanında faaliyet gösteren lider üreticilerden biridir. Klüber Lubrication tarafından sunulan yaklaşık 2.000 farklı özel yağlayıcının birçoğu, müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmekte ve üretilmektedir. 85 yılı aşkın faaliyet süresi boyunca Klüber Lubrication kendisine pazarda bilinirlik ve güven kazandıran yüksek kaliteli özel yağlayıcılar, güvenilir teknik danışmanlık ve hizmet yelpazesi sunmuştur. Klüber Lubrication kalite yönetim sistemi sertifikalarının hepsine sahiptir ve ürünlerini en zorlu testlerden geçirdikten sonra müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

1929 yılında Munih’te mineral yağ ürünleri üreten bir perakende şirketi olarak kurulan Klüber Lubrication, bugün Freudenberg Group’a bağlı Freudenberg Chemical Specialities grubunun bir parçasıdır. Klüber Lubrication, 30’dan fazla ülkede 2.000’den fazla uzman çalışana sahiptir.

Freudenberg Özel Kimyasalları (Freudenberg Chemical Specialities – FCS)

Freudenberg Chemical Specialities, 165 yılı aşkın köklü geçmişiyle Almanya’nın Weinheim şehrinde, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren bir aile şirketi olan Freudenberg Grup’un yeni bir iş grubu olarak 2004 yılında kuruldu. Freudenberg Chemical Specialities, pazar ve müşteri odaklı profesyonel bir organizasyon yapısına sahip, kurumsal bir şirkettir. Amacı, faaliyet alanlarındaki gelişim ve yenilikleri teşvik ederek öncü olmak; özel yağlar ve kalıp ayırıcıların dünya genelindeki pazar liderliğini büyüterek korumaktır. İş Grubu, 50’den fazla ülkede, beş bölüm içerir: Klüber Lubrication, Chem-Trend, SurTec, Capol, OKS.


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top