ŞİRKET & ÜRÜN

LMC, 20 Yıldır Sektöre Hizmet Veriyor

lmc_r2_s15_sayfa82

Haber Tarihi: 06.03.2017

LMC, 20 Yıldır Sektöre Hizmet Veriyor 

LMC Makina A.Ş, 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, bugün 6 kıtada 40 ' ı aşkın ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye'nin lider Hidrolik Boru Kelepçe üreticisi olarak global pazarın hizmetine sunma gururu duyar. Kurulduğu günden itibaren Hidrolik ve Pnömatik alanında üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; hidrolik boru kelepçeleri, plastik tapalar, hidrolik depo kapakları, seviye göstergeleri ve hortum bağlantı elemanları üretimi yapmaktadır. 

Dünyanın ilk 5, Avrupanın ilk 3 Hidrolik Boru Kelepçe Üreticisi 

LMC Makina, Genç, dinamik ve her gün büyüyen organizasyonu, işinde uzman çalışan kadrosu ile birlikte  “Dünyanın ilk 5, Avrupanın ilk 3 hidrolik boru kelepçe üreticisi arasında olma" vizyonuna doğru emin adımlarla ilerlemektedir. 

LMC, Kurumsal Kimliği Yenilendi 

Şirketin imajı, günümüz dünyasının algı biçimlerine göre yeniden şekil aldı. Müşterileri ile beraber büyüyüp, gelişen LMC Makina, yeni logosu ile sektördeki gücünü ve kurum kimliğini yansıtmasını amaçlıyor. Gurur kaynağı olan imajını ve kimliğini, temsil edecek yeni bir logo ile 20.Yılında , daha çağdaş, daha modern bir görünüm kazanmayı hedefliyor. 

"Yatırımlarla Birlikte Hep İleriye Daha İyiye" 

Anlık iyileştirmeler ve projeler ile üretim sahasında yaptığı verimlilik arttırma çalışmaları dışında, Hidrolik ve Pnömatik sektörünün lider üreticisi olan LMC Makina, yapmış olduğu makine yatırımlarıyla da üretim kapasitesini geçen yıla göre %20 oranında arttırdı. Bu yatırımlar sonucu LMC, ülkemizin ihracata olan katkı payını arttırıp, ihracatta avantaj sağlamayı ilke ediniyor.


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top