ŞİRKET & ÜRÜN

Nexans, Eurasia Rail 2017 Fuarı’nda, Ziyaretçilerinden Yoğun İlgi Gördü

Haber Tarihi: 21.06.2017

Alanında dünyanın en büyük 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan ve bu yıl yedincisi düzenlenen “Eurasia Rail 2017” katılımcılarıyla buluştu. Kablo sektörünün global oyuncularından Nexans, ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

 

“Hayata enerji verir” sloganıyla müşterilerine yüksek performanslı kablo ve kablo çözümleri sunan Nexans, bu yıl da, 02 - 04 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen "Eurasia Rail, Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı”na katıldı. Nexans’ın, fuar alanındaki standında tanıttığı demiryolu altyapı ve demiryolu araç kablolarına ilişkin geliştirdiği son teknoloji ve çözümleri ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

 

25 ülkeden 200'ün üzerinde katılımcı firma ve 70 ülkeden 10 bin profesyoneli bir araya getiren Eurasia Rail 2017’de Nexans Türkiye ekibinin yanı sıra Nexans Global’den Demiryolları Segment Direktörü Eric Du Terte de hazır bulunarak sektördeki önemli gelişmeleri ve son teknolojileri Nexans ziyaretçileriyle paylaştı. Nexans standı, aynı zamanda, TCDD yetkililerini ve fuara ülke bazında katılım gösteren Fransa’nın İstanbul Başkonsolosu Bertrand Buchwalter’ı ağırladı.

 

Fuara katılmaktan ve gördükleri ilgiden dolayı memnuniyetlerini belirten Nexans Türkiye Pazarlama Müdürü Ayhan Güngör “Her gün milyonlarca yolcunun kullandığı raylı sistemlerin güvenilirliği, direkt olarak enerji, haberleşme ve sinyalizasyon amacıyla kullanılan kabloların kalitesine bağlı. Nexans, olarak yurt içinden ve yurt dışından gelen katılımcılarla, kablo kalitesinin önemi ile beraber gelen sinyal bütünlüğünün korunması ve kabloların yangın performansının hayati önemi konularının yanında önümüzdeki dönemde Yapı Malzemeleri Yönetmeliği (CPR) ile demiryolu ve tünel kablolarında beklenen değişiklikler ile ilgili de paylaşım yapma şansı yakaladığımız için memnuniyet duyuyoruz” dedi.

 

Nexans Hakkında:

Nexans, sunduğu yüksek performanslı kablo ve kablo çözümleri ile dünya genelindeki müşterileri için hayata enerji vermektedir. Nexans ekibi, müşterilerini iş ortağı yaklaşımıyla, enerji iletimi ve dağıtımı (denizaltı ve kara), enerji kaynakları (petrol & gaz, madencilik ve yenilenebilir enerji), ulaşım (karayolları, demiryolları, hava ve deniz) ve yapı (ticari binalar, konutlar ve veri merkezleri) sektörleri olmak üzere dört ana iş alanında destekler. Nexans’ın stratejisi; ürün, çözüm ve hizmetlerde sürekli inovasyon, insan kaynaklarında ve müşteri ilişkilerinde mükemmellik ve çevresel etkisi düşük, güvenilir endüstriyel süreçlerin geliştirilmesi temeli üzerine kurulmuştur. 2013 yılında dünyada ihtiyaç sahibi topluluklara sürdürülebilir girişimlerle enerji ulaştırmak amacıyla bir vakıf kuran Nexans sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir. Nexans, Avrupa Kablo ve Tel Üreticileri Derneği olan Europacable’ın aktif bir üyesidir ve Europacable Endüstri Sözleşmesi’nde imza yetkisine sahiptir. Bu sözleşme, üyelerinin etik, sürdürülebilir ve yüksek kalite kablolar geliştirme prensibine ve hedefine bağlılığını ifade etmektedir.  40 ülkede endüstriyel varlığı bulunan ve dünya genelinde ticari faaliyet gösteren Nexans, 26,000 kişiyi istihdam etmektedir. 2016 satış hacmi 5,8 milyar Euro olan Nexans’ın hisseleri NYSE Euronext Paris’te, kısım A’da işlem görmektedir.

 


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top