ŞİRKET & ÜRÜN

Push-in Bağlantı Teknolojisine Sahip Renk Kodlamalı Marşaling Sistemi

phoenix_s14__s14_sayfa84

Haber Tarihi: 02.11.2016

Push-in Bağlantı Teknolojisine Sahip Renk Kodlamalı Marşaling Sistemi 

Phoenix Contact’ın, bağlantı noktalarının renkleri istenen şekilde seçilebilen yenilikçi renk kılavuz sistemine sahip  kompakt marşaling klemensleri ve panoları, sinyal kablajınızı açıkça anlaşılır hale getiriyor. 

PTRV marşaling klemensleri ve PTMC marşaling panoları, kompakt ve modüler tasarımları sayesinde, %20 daha yüksek yoğunlukta kablaj yapılabilmesini mümkün kılıyor. Bal peteği yapısındaki tasarımda, modüller birbirine basitçe geçirilerek monte edilir ve stabil ve bükülmeye dayanıklı bloklar oluşturulur. Bu sayede, tam olarak uygulamada ihtiyaç duyulan sayıda modül kullanılması mümkündür.  Her bir modülün rengi, 11 farklı renk seçeneği arasından seçilebilmektedir. Modüllerdeki 2.3 mm test delikleri, standart test aksesuarları kullanılarak kolayca ölçüm yapılabilmesini sağlar.

 Marşaling klemensleri ve panoları, Phoenix Contact websitesinden yapılandırılabilir. Birkaç tuş ile istenen renk konfigürasyonunu sipariş etmek mümkündür. Phoenix Contact, 60 V’a kadar Ex i emniyet devrelerinde kullanılmak üzere mavi renkte ürünler de sunmaktadır. 


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top