ŞİRKET & ÜRÜN

Revenga Türkiye ,  Türkiye'de Üretilen ve En Çok Satan Çözümlerini Eurasia Rail 2019'da Sergileyecek

revenga_arturo

Haber Tarihi: 28.05.2019

Türkiye içinde 120'nin üzerinde noktada hizmet verecek devrimsel bir hemzemin geçit koruma sistemi olan RAILROX ile yerel olarak üretilmiş ve en çok satan makas ısıtıcı sistemi Aguterm Plus, Revenga´nın Türkiye'deki büyümesinin temel sürükleyicileridir

İstanbul, 28 Nisan, 2019 – Ulaştırma, Telekomünikasyon ve Güvenlik sektörleri için uçtan uca çözümlerde uzmanlaşmış küresel bir şirket olan Revenga Smart Solutions'ın (RSS) Türkiye şubesi olan Revenga Türkiye 10 - 12 Nisan tarihleri arasında İzmir, Türkiye'de düzenlenecek, dünyanın en büyük demiryolu fuarlarından biri olan Eurasia Rail 2019'da her seferinde olduğu gibi bu yılda yerini alacaktır. (Stant 100). Fuarda Revenga Türkiye, RailRox, RailXcan ve Aguterm Plus dahil şirketin Türkiye'de yerli olarak ürettiği bazı çözümleri sergileyecek.

Halen Samsun Kalın Hattında tedarik edilmekte olan 123 adet devrimsel özelliklere sahip hemzemin geçit koruma sistemi RailRox, algılama elemanı pedalları, uyarı sinyalleri ve hemzemin geçidi gibi algılama ve uyarı bileşenleri arası iletişim için radyo tabanlı kablosuz veya klasik kablo bağlantıları kullanabilmektedir. Sonuç olarak, RailRox çözümü inşaat işlerini ve kablolamayı ortadan kaldırarak, maliyeti, karmaşıklığı ve montaj zorluklarını azaltmaktadır. Ek olarak, sistemin düşük güç tüketimi güneş enerjisi sistemi kullanımına izin vererek yerel enerji şebekesine bağlanma ihtiyacını ve bunun maliyetini en aza indirmektedir. RailRox hemzemin geçit koruma sistemi tüm alt bileşenleri ile birlikte, kablosuz iletişim sistemleri de dahil olacak şekilde, SIL4 güvenlik sertifikasına sahiptir.

Marmaray projesi kapsamında, gerçek zamanlı ve kontrol sistemlerine entegre edilmiş olarak çalışan, demiryolu araçlarının fiziksel durumunu görüntüleyen bir platform olan RailXcan, demiryolu araçlarından kaynaklanan normal tren seferlerini etkileyebilecek hataları ve bilgileri toplamaktadır. Çok kapsamlı bir platform olan RailXcan, aşağıda zikredilen denetleme sistemlerini tek bir entegre çözüm haline getirmektedir. Alt denetleme sistemleri: Sürüklenen Ekipman Kontrol Sistemi, Sıcak Kutu Dedektörü, Gabari Ölçüm ve Kontrol Sistemi, Pantograf Kontrol Sistemi, Tekerlek Apleti/Düz Tekerlek Dedektörü ve Tekerlek Profili Ölçüm Sistemi.

Son olarak, Revenga Türkiye standının katılımcılarına AGUTERM Plus tanıtılacaktır. RSS'nin en çok satan tescilli makas ısıtıcı sistemi AGUTERM Plus, Türkiye'deki ana demiryolu projeleri dahil dünyanın her yerinden operatörler tarafından kurulmuş bir endüstri referansıdır: Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Treni, Marmaray Projesi, Eskişehir-Balıkesir, Irmak-Zonguldak, Samsun-Kalın ve Bandırma-Manisa demiryolu hatları. 

Revenga Smart Solutions İcra Kurulu Başkanı Arturo Revenga, “Bizim için Eurasia Rail evimizde düzenlenen bir fuardır; çünkü Türkiye 2006'dan beri şirketimizin en büyük uluslararası şubesine ev sahipliği yapmaktadır.” “TCDD tarafından geniş çapta benimsenen ve bu güzel ülkede farklı hatlara yerleştirilen çözümlerimizin geldiği noktayla ve büyük kabulüyle gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

24 ülkede yer alan projeleri ve 45 yılı aşkın deneyimiyle Grupo Revenga, Türkiye'de Revenga Türkiye'yi açtığı 2006 yılından beri faaliyet gösteriyor. Revenga Türkiye, Ankara-İstanbul yüksek hızlı projesi ve dünya referansı Marmaray Projesi'nin (Siemens-OHL ile ortak olarak) yanı sıra Eskişehir-Balıkesir (Alstom), Hasanbey (Siemens), Irmak-Karabük-Zonguldak, Sivas - Yerköy (Yapı Merkezi) ve Samsun Kalın projelerinde hizmet vermiştir.

Revenga Smart Solutions hakkında:

Revenga Smart Solutions (www.revenga.com), uçtan uca taşımacılık, güvenlik ve telekomünikasyon çözümlerinin geliştirilmesi ve yerleştirilmesi konusunda uzmanlaşmış küresel bir şirkettir. 45 yılı aşkın deneyimi ve 24 ülkedeki projeleriyle Revenga Smart Solutions, özel donanım ve yazılımlar geliştirerek ve lider teknoloji firmalarıyla işbirliği yaparak AR-GE yatırımlarıyla teknolojik inovasyon aramaktadır. RSS'nin 2006'dan beri Türkiye şubesi olan Revenga Türkiye'nin arkasında, şirketin TCDD ve diğer bölgesel operatörlere hizmet verdiği İstanbul’daki üretim tesisinin yanı sıra Türkiye’de güçlü yerel ekibi bulunmaktadır.

 


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top