ŞİRKET & ÜRÜN

The Global Player of Technical Interior Solutions :ELLAMP

ellamp_ofis

Haber Tarihi: 24.03.2016

Ellamp, 1987’den beri, Tren ve Otobüs sektörlerinde dünyanın en iyi teknolojileriyle üretilmiş araç iç tasarım çözümleri sunmaktadır. Müşterisinin ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğu bu çözümler, mali- yetleri, zaman kayıplarını ve tedarikçilerden kaynaklanan problemleri minimize etmek için tasarım aşaması, üretim süreci ve satış sonrası hizmetlerinin hepsini kapsar.

 EVRENSEL  DÜŞÜNCE

Uzun zamandır dünya pazarında bulunmak, İtalya, Türkiye, İspanya, Çin ve Meksika’da konumlanmış 5 global şirketi yönetmek, 14 distirübitör ve 4 endüstiriyel ortağa sahip olmak, dünya çapında 100’den fazla müşteriye hizmet vermek Ellamp’ı konusunda dünyanın en büyük know-how üreten şirketlerinden biri yapmaktadır.

İTALYAN TASARIM

Tasarım konusunda dünyaca kabul görmüş Italyan tasarım deneyimi, yetenekli tasarımcılar ve mühendislerden oluşan AR-GE Merkezi sayesinde Ellamp, müşterilerine yaratıcı, orijinal ve akıllı projeler üretmektedir.

YEREL ÜRETİM 

Global bir şirket olmasına ragmen, başta Türkiye olmak üzere, toplu taşıma araçlarına iç tasarım çözümleri sunan Ellamp, fiziksel olarak müşterilerine yakın konumlandırmasıyla, projenin her aşamasında müşterilerine yerel  çözümler sunmaktadır.

SPESİFİK  ÇÖZÜMLER

Pazar dinamiklerini ve müşteri beklentilerini çok iyi analiz eden Ellamp, her projeye özel çözümler üretmektedir. Dolayısıyla parça üretimi, taşıma ve lojistik gibi konularda finansal avantaj sağlar; sıkışık teslim tarihlerine uygun planlamalar yapar; para ve zamandan tasarruf etmek için tedarikçileri ve satış ağında  çalışanları  akıllıca yönlendirir.

 TEST & SERTİFİKALAR

      •   FEM Analysis (Finite ElementMethod)

   Dynamicloading(CrashAnalysis)

   ThermalAnalysis

   VibrationandFatigueLifeAnalysis

   CFD(ComputationalFluidDynamics)

   IRIS QS - LRC6018892/IRIS

ISO9001:2008

   REACHcompliance

   IMDScompliance

 

   CFD(ComputationalFluidDynamics)

   IRIS QS - LRC6018892/IRIS

ISO9001:2008

   REACHcompliance

   IMDScompliance


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top