ŞİRKET & ÜRÜN

Vizyon Endustriyel, Demiryolu Sektörüne Yalıtım Çözümleri Sunuyor

vizyon1

Haber Tarihi: 18.04.2020

Vizyon İnovatif Yalıtım Ltd. Şti. günümüz yalıtım ihtiyaçlarına inovatif çözümler sunmak amacı ile 2015 de kurulmuştur. Thermal yalıtım, gürültü ve titreşim sönümleme, yüksek ısı ve kriyojenik yalıtım, yoguşma kontrol, korozyon kontrol ve pasif yangın yalıtımı alanında, en ileri teknoloji ürün, hizmet ve dizayn alanında hizmet vermektedir.

Denizcilik endüstrisi, savunma sanayi, otomotiv endüstrisi ve  üretim endüstrisinde en kalıcı ve akılcı çözümleri sunmaktayız. Denizcilik endüstrisine gürültü ve titreşim yalıtımları konusunda tasarımdan sonlamaya giden her aşamada hizmet vermekteyiz. SEM analizini hem thermal hem de gürültü ve titreşim yalıtımı anlamında sunmaktayız.

Geniş çalışma bandımıza, hem ürün çeşitliliğimiz hem de dizayn hizmetlerimizi alıyoruz.

Bizler her bir sorun veya ihtiyaca kalıcı ve etkili çözümlerler sunarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim için thermal yalıtım, gürültü yalıtımı, yüksek ısı yalıtımı, kriyojenik yalıtım, yangın yalıtımı, korozyon koruma ve yoğuşma kontrolü ayrı çözümler, ayrı ürünler ve ayrı dizaynlar gerektiren ögelerdir.

Dizayn, tedarik, uygulama, hizmetlerin testi ve maxsimum performans bizim çalışma alanımızdır. Kalite ve memnuniyet esaslı çalışma ilkelerimiz ile sizlere ve ülkemize faydalı olmak asıl amacımızdır.

Kesintisiz Yalıtım, Kesintisiz Koruma

Kurucu ve Genel Müdür
Şevket ŞEN
www.vizyonendustriyelyalitim.com


Tüm ŞİRKET & ÜRÜN haberleri için tıklayınız.
Top